חיפוש

גם בצבא ישנים טוב: השמיכות שאתם חייבים לקחת איתכם לבסיס

אחד מהקשיים המשמעותיים ביותר בעבור חיילים הוא כמובן נושא השינה. כידוע, המסגרת הצבאית מחיבת לא פעם שינה מחוץ לבית בתנאי שטח או בתוך מבנה, כאשר רבים מהחיילים סובלים ממחסור בשעות שינה שמשפיע על הריכוז והתפקוד. החדשות הטובות הן שניתן בהחלט לשפר את איכות השינה גם בצבא, וזאת על ידי רכישה של שמיכה איכותית אותה לוקחים לבסיס. כיצד תוכלו לבצע רכישה משתלמת שתעטוף אתכם ותאפשר להירדם במהירות? להלן הפרטים.

רכישה של שמיכה עם מגן אלקטרומגנטיר

עולם השמיכות התפתח באופן משמעותי בשנים האחרונות, לא מעט בזכות חברות מובילות כמו חברת גטה אשר הצליחה לפתח שמיכה עם מגן אלקטרומגנטי המאפשר ליצור שינה בריאה יותר,  ואפילו מהירה. מדובר בשמיכה נעימה מאוד למגע כמו גם קלה לנשיאה. לרכישה לחצו כאן ובכך תוכל ולא רק לשדרג את איכות השינה אלא גם להשקיע את הכסף בשמיכה של מותג מוביל בתחומו שהצליח לפתח ליין מוצרים שהוביל לשיפור משמעותי בשינה של רבבות לקוחות מכל רחבי העולם. כעת, הגיע הזמן שגם אתם כחיילים תשקיעו בעצמכם, ובשינה שלכם במסגרת השהות בבסיס הצבאי.

התאמה למזג האוויר

כאשר בוחרים שמיכה, צריך להתאים אותה למזג האוויר. אם למשל מדובר בתקופת הקיץ, רצוי לבחור בשמיכה דקה שתאפשר לווסת את הטמפרטורות של הגוף, ואילו מדובר בתקופת החורף רצוי דווקא לבחור בשמיכה כבדה יותר שגם תספק לכם יכולת לשדרג את חדר השינה שלכם בבסיס, בוודאי אם אתם עתידים לסגור שבת ורוצים להימנע מתחושה של חוסר נוחות בעקבות חשיפה למזג אוויר חם או קר.

 

 

משקל השמיכה

למשקל השמיכה יש משמעות הן מאחר והוא משפיע על הוויסות של החום כמוח גם על תחושת הרכות שעוטפת אתכם, בייחוד בתקופת החורף שנחשבת באופן טבעי לבעלת השפעה על איכות השינה בעקבות קור שלא פעם חודר לעצמות ובכך משפיע על היכולת להירדם, בייחוד בקרב חיילים שישנים באוהלים או במבנים עם קירות דקים. לסוג המילוי של השמיכה יש משמעות גם מבחינת השמירה על החום אבל גם מבחינת היכולת למנוע חדירה של קור. כאן תמצאו מדריך מצוין שיאפשר לכם לקבל החלטות טובות לגבי שמיכה חורפית שלא רק תשמור על חום הגוף, לא גם תאפשר להפחית לחץ כמו גם חרדה, בעקבות המשקל של השמיכה על הגוף.

בידוד ודרגת חימום

אם אתם נשארים בבסיס לישון באוהל בתקופת החורף, רצוי לבחור בשמלה עם רמת בידוד גבוהה. כיום ניתן לבצע רכישה של שמיכות ברמת בידוד 14 הנחשבת לרמה הגבוהה ביותר, כאשר שימו לב כי בחירה של דרגת החום צריכה להתבצע בהתאם לצרכים שלכם. אם אתם בדרך כלל סובלים מחום גם בתקופת החורף, רצוי לבצע רכישה של שמיכה קלה יותר אשר תוביל בסופו של דבר ליצירה של איכות שינה ואפילו חיים משופר.

לסיכום

רכישה של שמיכה לצבא מהווה את הדרך הטובה ביותר להבטיח כי גם בבסיס תוכלו  ליצור לעצמכם חדר שינה ממש כמו בבית. על מנת לקבל החלטות נכונות חשוב קודם כל לאתר חברה מקצועית כמו למשל חברת גטה אשר מציעה שמיכות איכותיות במחירים נוחים, לצד חשיבה מעמיקה אודות הצרכים הנדרשים שלכם. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי בנסיעה הבאה שלכם לבסיס תמנעו מעצמכם נדודי שינה כמו גם הפרעות שינה בעקבות חוסר נוחות, כל זאת בזכות עיטוף המתבצע באמצעות שמיכה איכותית שתלווה אתכם למשך שנים רבות, וגם לאחר סיום הקריירה הצבאית.

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות