חיפוש

נפגשים בפרגולה: איך אפשר למקסם את הפסקת הסיגריה בצבא?

המסגרת הצבאית היא מסגרת עמוסה באירועים ובמשימות. בין לביו, רבים מהחיילים והחיילות בוחרים לצאת להפסקת סיגריה בפרגולה אשר מהווה דרך מצוינת ליצור קשרים אישיים ואף להתעדכן בחיי היום יום. למעשה, אם אתם בעצמכם מעשנים ורוצים למקסם את זמן הפסקת הסיגריה היקר שלכם, להלן כל הטיפים שיאפשרו לכם ליצור חוויה מהנה בחיק החברים והחברות מהצבא. מוכנים? בואו נתחיל!

הכנת ערכת עישון

על מנת שתוכלו לקצר זמנים ולהפחית את הסיכוי להתעסקות מיותרת של חיפוש אביזרים לגלגול, מומלץ להכין מראש ערכת עישון הכוללת תיק לטבק, קליפר איכותי, ניירות גלגול וכן פילטרים. כיום ניתן לבצע רכישה אונליין של תיקים איכותיים ויפהפפיים במחירים נגישים ועם יכולת לקבל את כל הערכה הזו דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום ומספקת לחיילים ערכות עישון בהתאמה אישית. אם אתם משרתים בבסיס סגור, רצוי לבצע הזמנה של ניירות, פילטרים  וטבק בכמות כפולה, כל זאת מתוך מטרה להפוך את הפסקת הסיגריה ליעילה ומסודרת.

חטיפים ומתוקים

בין אם אתם משרתים ביחידה קרבית ומסווגת כמו יחידת רימון או בין אם מדובר בבסיס בקריה, הפסקת סיגריה אף פעם לא תהיה שלמה בלי משהו מתוק בצד. עוד לפני שאתם מגיעים לפרגולה, רכשו דרך השק"ם ממתקים וחטיפים שיעבירו לכם את הזמן בכיף כמו גם יאפשרו לכם להעניק לחברים ולחברות משהו מתוק שיעשה להם טוב על הטוב ובייחוד על הנשמה שלא פעם זקוקה למוזיקה בשביל התעוררות והעלאת מצב הרוח.

מוזיקת רקע

לאחר יום ארוך של עבודה והשלמת משימות במסגרת העבודה, לעיתים מגיעים להפסקה בפרגולה עם רצון עז להירגע ולנשום עמוק. על כן, הביאו איתכם לבסיס רמקול נייד והכינו מראש פלייליסט שאתם אוהבים, הן דרך הפלטפורמה של ספוטייפי או דרך היוטיוב, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של סשן מוזיקלי שילווה אתכם ברקע ויאפשר ליצור הפסקת סיגריה עם מיטב השירים האהובים עליכם.

נפגשים בפרגולה: איך אפשר למקסם את הפסקת הסיגריה בצבא?

משחקי חברה

זמן ההפסקה הוא ארוך במיוחד? ובכן, זה הזמן לנצל אותו באמצעות רכישה של משחקי קלפים כמו טאקי שגם יעביר לכם את הזמן וגם יאפשר לרקום קשרים חברתיים עם חיילים שאתם מכירים או הגיעו גם הם לפרגולה לטובת הפסקה. ברוב הבסיסים בישראל ישנו מועדון חיילים המצויד גם במשחקי חברה כמו מונופול או רמיקוב, ועל כן אם ההפסקה שלכם מתקיימת ביחד עם חיילים וחיילות נוספים, אל תהססו לנצל את ההזדמנות ובכך ליצור מערך חברתי מגבש ומהנה במיוחד במסגרת ההפסקה שמתקיימת במקום מהנה ונעים כמו פרגולה.

האזנה לפודקסט

במידה ואתם יוצאים להפסקת סיגריה לבד, אפשר ואף רצוי להוציא את האוזניות ולהאזין לפודקסט. בשנים האחרונות יצאו לאוויר העולם אלפי פודקסטים במגוון נושאים – החל מספורט ועד למוזיקה, התפתחות אישית והיסטוריה. מדובר בהזדמנות מעולה להעשיר את הידע ולנצל את הזמן הפנוי לטובת האזנה שלא רק תעשיר אתכם אלא גם תאפשר להעביר את הזמן, עד אשר תצטרכו לחזור למשימה הבאה שמחכה לכם אחרי סיום ההפסקה.

לסיכום

יציאה להפסקת סיגריה מהווה הזדמנות מצוינת ליצור קשרים חברתיים, להעשיר את הידע או סתם להירגע ולנוח עם מוזיקת רקע נעימה. זכרו כי בסופו של דבר מדובר בזמן קצוב, ועל כן רצוי לנצל אותו כהלכה, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לניצול זמנים וכן הבנה כי דווקא הרגעים הקטנים הללו הם אלו שיכולים לעשות את ההבדל בין  עוד הפסקה לבין יכולת לייצר קשרים חברתיים שילוו אתכם גם הרבה אחרי סיום התקופה הצבאית.

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות