חיפוש

קריירה מול המחשב: 5 תחומים מעניינים שאפשר ללמוד באזרחות במהירות

אם אתם משתחררים מצה"ל ורוצים לבנות את הקריירה שלכם במהירות, אתם נמצאים במקום הנכון. גם אתם משתחררים מצה"ל? קבלו 5 תחומים מעניינים שאפשר ללמוד באזרחות במהירות.

מדריך קידום אתרים

אחד מהתחומים היותר נפוצים בשנים האחרונות, שאותו ניתן כמובן ללמוד במהירות מול מחשב, הוא תחום הקידום האורגני. אם אתם רוצים לדעת איך לקדם אתרים באינטרנט אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המדריך הזה, לנסות וליישם את הכלים שאתם מקבלים שם. בכל אופן, קידום אתרים הוא תחום מבוקש מאד מכיוון שלאתר אינטרנט אין שום סיכוי להצליח אם הוא לא יטפס במעלה תוצאות החיפוש של גוגל. כיום ניתן ללמוד את התחום הזה יחסית במהירות ואם יש לכם את התשוקה והגישה לקידום האתרים, תוכלו לקפוץ למים תוך זמן קצר מאד.

לימודי שוק ההון

שוק ההון הוא אמנם תחום מורכב יותר, אך אם תלמדו אותו באופן מקצועי אתם בהחלט יכולים להצליח בו. תוכלו לקחת קורס קצר ומהיר של שוק ההון למתחילים, זה יעזור לכם לקבל את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להשקיע את הכסף שלכם בזמן הנכון ובמקום הנכון. חשוב מאד שלא תיכנסו לתחום הזה ללא ידע מוקדם, מכיוון שאתם עלולים לסכן את הכסף שלכם. תוך זמן קצר תלמדו את כל המושגים הפיננסיים שאתם צריכים ואפילו תוכלו להתנסות בתוכנה שבאמצעותה מבצעים את ההשקעות בשוק ההון הלכה למעשה.

 

 

כתיבת תוכן

תוכן הוא תחום רחב מאד והיתרון המשמעותי ביותר שלו בא לידי ביטוי בכך שהביקוש פשוט לא נגמר. אתרי אינטרנט צריכים תוכן בכמויות גדולות מאד על מנת לצמוח ולקדם את עצמם. לכן, אם יש לכם את הרצון והתשוקה להתפתח בזה אנחנו ממליצים לכם לקחת קורס קצר בתחום ולהתחיל להציע את שירותי התוכן שלכם ללקוחות. אם תהיו טובים, אנחנו מבטיחים לכם שלא יהיה לכם יותר מידי זמן פנוי כי הביקוש הוא פשוט מטורף. אנחנו ממליצים לכם בתור התחלה להיכנס לפרויקט קלים שלא דורשים יותר מידי מאמץ, עם הזמן ואם תראו שאתם שוחים יפה, קחו את זה הלאה.

עריכת וידאו

בעידן הטכנולוגי של הרשתות החברתיות והאינסטגרם, לאנשים אין יותר מידי כוח לקרוא פוסטים ארוכים ומייאשים. זו בדיוק הסיבה שבגינה הווידאו הפך לאחר מהאלמנטים היותר מבוקשים ובאמצעותו ידוענים ואנשי רשת חושפים את עצמם בפני עשרות אלפי אנשים. את תחום עריכת הווידאו תוכלו ללמוד תוך זמן קצר האמצעות קורס למתחילים, בין אם על פרימייר או כל תוכנה אחרת לעריכת וידאו. לכו תדעו, אולי יום אחד תמצאו את עצמכם עורכים סרטוני פרסומות של אנשים מפורסמים ותמצאו את הייעוד שלכם בתחום.

קורס בודק תוכנה

אם שמעתם איי פעם על המושג QA, הכוונה היא כמובן לבודקי תוכנה. כן, אם כבר אז כבר ואנחנו רוצים שתיכנסו לתחום ההייטק ותרוויחו טוב. אז בשביל להיות בודק תוכנה לא צריך לסיים 4 שנות לימודי מחשב במוסד מור, זה הרבה יותר פשוט. כל מה שאתם צריכים זה לקחת קורס QA ולהתחיל לשלוח קורות חיים. עם זאת חשוב לציין, חברות ההייטק מעדיפות לקחת אנשים עם ניסיון, מה שאומר שאולי יהיה לכם קצת יותר קשה להתקבל בהתחלה. אם יש לכם קשרים בהייטק, זה בדיוק הזמן לנצל אותם.

לסיכום

אם אתם רוצים לבנות את הקריירה שלכם באמצעות לימודים מהירים מול מחשב באזרחות, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לנסות את התחומים שסקרנו במאמר זה.

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות