חיפוש

5 רעיונות לערב גיבוש מחלקתי מהנה

מחפשים רעיונות לערב גיבוש למחלקה שלכם? הגעתם למקום הנכון. בין אם תבחרו בערב על האש, משחק באולינג או סרט בקולנוע, אנחנו בטוחים שתחזרו לבסיס כמחלקה מגובשת ומחוברת הרבה יותר.

ערב על האש

האמת היא שאנחנו ממש ממליצים על האטרקציה הזו, כי בסופו של דבר גיבוש טוב עובר דרך הבטן. אנחנו ממליצים לכם לקחת איזו פיסה ירוקה בפארק, היכן שמותר כמובן לעשות על האש ולזרוק על הגריל בשרים טובים ובראש טוב. אנחנו ממליצים לכם לרכוש נתח פיקניה טוב, נתח שמוציאים מהחלק האחורי של הפרה, מעל האגן. אם אתם מכינים אותו על גחלים, אנחנו ממליצים לכם לעשות את זה בצלייה איטית ובחום נמוך, כך תוכלו ליהנות ממגוון הטעמים של הפיקניה ומהוויטמינים שבנתח. כמובן שבנוסף לפיקניה תוכלו לזרוק על הגריל גם אנטריקוט בורגר, כבד אווז פרוס, נקניקיות מיני מרגז ועוד.

ערב גיבוש על החוף

יש יותר טוב מאשר לרבוץ על החוף עם החברים למחלקה? תוכלו לקחת את החיילים שלכם לערב שלם על החוף, אולי אפילו שווה לשקול לסגור עבורם מתחם ייעודי בחוף יפה שיהיה רק שלכם. יש חופים מיוחדים שמספקים את השירות הזה ועל הדרך מאפשרים למשתתפים להשתמש בציוד של הספורט הימי, סירות פדלים, סירות מנוע ועוד, זה ממש מדליק ויכול לגבש את החיילים של המחלקה בגדול.

 

משחק באולינג

זוכרים שבילדות היינו הולכים עם חברים למשחק באולינג? זה היה הבילוי שלנו. אתם לא מאמינים איזה כיף ומצחיק זה יהיה לשחזר את החוויה הזו עם המחלקה. קחו את החיילים שלכם לערב באולינג מהנה עם נשנושים וארוחה טובה בצד. תוכלו לשלב כמובן תחרות אמיתית ולהגדיר שמי שמנצח במשחק זוכה בפרס כזה או אחר. זה מאד יגבש את החיילים ויגרום להם להכיר צדדים אחרים שהם עדיין לא הספיקו להכיר.

סנדת סושי

אם יש אטרקציה שאתם רוצים לעשות לחיילים שלכם זו סדנת סושי, סדנה שבה הם יכירו אחד את השני ויתגבשו, כי פשוט אין להם ברירה אחרת. במהלך הסדנה החיילים שלכם ילמדו כיצד מכינים רולים של סושי איכותי וכמובן לאכול סושי בסוף הערב. אם לא בא לכם על סושי ולא כל החיילים של המחלקה אוהבים את זה, תוכלו לבחור כל סדנה אחרת שתגרום לחיילים שלכם לעשות פעילות משמעותית זה לצד זה.

סרט בקולנוע

יש אירועים שבהם צריך פחות לדבר ויותר ליהנות. סרט הוא בדיוק האטרקציה שבה עובדי המחלקה שלכם לא יצטרכו לדבר ולעשות יותר מידי, אלא לראות סרט מעניין ולאכול פופקורן. אם אתם לא מצליחים להחליט איזה סרט לבחור, תמיד תוכלו לעשות הצבעה בין החיילים והרוב הוא הקובע. אגב, זה לא חייב להיות בקולנוע, זה מאד נחמד כמובן להתארח אצל אחד החיילים שיש לו חצר, להציב מקרן גדול וליהנות מהפרטיות שלכם, אך זה כמובן לשיקולכם.

קומזיץ מסביב למדורה

זוכרים את הימים שהיינו עושים קומזיץ מסביב למדורה וזורקים תפוחי אדמה לתוך האש? אין צורך לחכות לל"ג בעומר, תוכלו להרים בקלות קומזיץ כזה לחיילים שלכם, מינימום הוצאה כספית, מקסימום הנאה. הביאו אתכם סקי שינה, גיטרה, תפוחי אדמה לאש, מרשמלו וכמובן שתייה טובה ואנחנו מבטיחים לכם שתצאו מחלקה אחרת מהערב הזה. מה שכן, חשוב לציין שמי ששותה לא נוהג, דאגו מראש לנהג תורן שידאג להחזיר אתכם בשלום לבסיס.

לסיכום

אין ספק שערב גיבוש מחלקתי זו אחלה הזדמנות בשבילכם להכיר אחד את השני ולחזור לבסיס בתור מחלקה מגובשת ומחוברת.

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות