חיפוש

תרומות לחיילים: דרך אתר Jgive תוכלו לתרום לקרן יחד למען החייל

בחברה הישראלית יש הרבה מאוד אנשים שעושים מעל ומעבר למען הזולת, כאלו שנרצה לפרגן להם ולסייע להם עד כמה שרק נוכל. אפשר בהחלט לדבר על שמות ספציפיים בנקודה הזו, אך אין ספק כי כאשר מדובר על קבוצה שלמה כלשהי באוכלוסייה – אלו שנותנים הכי הרבה מכל הלב והנשמה למדינת ישראל הם החיילים בצה״ל בשירות הסדיר, שירות הקבע ובמילואים. מתוך כך נראה כי אנשים רבים מבקשים לתת בחזרה ולעזור לחיילים. יש כאלו ששולחים מפעם לפעם אוכל ליחידות, תורמים ציוד פנאי ומזמינים באופן ספונטני חיילים לארוחות במסעדות. עם זאת, מי שרוצה להפוך את הנתינה למשהו קובע בהחלט צריך למצוא דרך טובה לעשות את זה. אחת הדרכים המעולות והמעניינות כיום היא תרומה של הפלטפורמה המיוחדת של אתר Jgive. בואו ננסה להבין בדיוק מה זה האתר הזה ולמה כדאי לתרום דווקא דרכו.

אודות אתר Jgive

אם כך, אתר Jgive הוא בעצם גוף שמאפשר תרומה כזו לצה״ל ולחיילים (ולא רק. בהמשך נספר על פרויקטים מעניינים נוספים). בניגוד לפלטפורמות אחרות, אתר Jgive פועל בעצם דרך עמותה ללא מטרות רווח. המטרה של העמותה היא להגדיל את התרומות וההכנסות של עמותות וארגונים חברתיים שפועלים למען החברה בישראל. מה המשמעות של הדבר? אם החלטתם לתרום מאה שקלים למטרה מסוימת כזו או אחרת, אתם יודעים כי מאת השקלים שלכם משמשים במלואם למטרה החשובה, ללא שום עמלה שהאתר גוזר. האתר למעשה עובד בשיתוף עם הרבה עמותות ופרויקטים מעניינים וחשובים וזה הזמן לשמוע על חלקם. נתחיל כמובן עם הקרן למען החייל.

עמותת ״יחד למען החייל״

מדובר בארגון המוביל והבלעדי להעברת תרומות לחיילי צה״ל וליחידות השונות. הקרן עוסקת בגיוס תרומות למען החיילים ומסייעת לחיילים במצוקה כספית, לבנייה של מגורים ומבנים לטובת החיילים, לעזרה לחיילים לימודים ועזרה בלימודים ועוד.

 

 

הפרויקטים השונים באתר Jgive

מעבר לתרומות לחיילים צריך להבין כי מדובר באתר נפלא באופן כללי כשאנו רוצים לתת מכל הלב ולתרום מכספינו לאחרים. האתר מציע בכל רגע נתון מספר גבוה של פרויקטים שונים – ניתן להיכנס ולבחור את הפרויקט שהכי מדבר אלינו וקרוב לליבנו. בין היתר אנחנו מדברים על מטרות חשובות כמו גיוס כספי וגיוס מצרכי מזון לאוכלוסיות נזקקות ומוחלשות, תמיכות במשלחות פליטים מאוקראינה, פרויקטים חשובים של בטיחות בדרכים והעלאת מודעות לזהירות בדרכים ועוד.

כאמור צריך לזכור תמיד כי בניגוד לפלטפורמות ודרכי תרומה אחרות – כאן כל תרומה שלכם מגיעה במלואה למטרה החשובה ללא עמלה כלשהי שהולכת לאתר.

ניהול תרומות דרך אתר Jgive

אז אמרנו כבר על אתר שמטרתו לקדם את תרבות הנתינה בישראל ומתוך כך הוא מעודד גם חברות ועסקים לתרום על בסיס קבוע. כמובן שתרומות לעמותות הן הוצאה מוכרת וכדי עודד אפילו יותר מציע האתר מערכת ניהול אפקטיבית במיוחד של כל התרומות כך שניתן להוציא דו״חות מסודרים וברורים למס הכנסה ולכל מאן דבעי.

לסיכום

זה לא משנה אם אתם רוצים לתרום לחיילי הצה״ל שתורמים רבות למדינה או שיש לכם דברים אחרים קרובים וחשובים ללבכם – חשוב לדעת איך לעשות את זה בצורה נכונה. אתר Jgive מספק פלטפורמה נוחה, נעימה ומשתלמת – ככה שלגמרי שווה להכיר.

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות