חיפוש

גוזרים את החוגר! אילו מתנות שחרור אפשר לתת לחברים שליוו אותנו בשירות הצבאי

הנה עוד חבר או חברה מהצבא השתחררו, ותכף יגיע גם הזמן שלכם לגזור את החוגר. אם אתם חוגגים מסיבת שחרור לחבר/ה שהשתחררו מהשירות הצבאי, כדאי שתעניקו לאזרחים הטריים שי יפה או מתנה סמלית שתהיה מזכרת ממכם, החברים. אז אילו מתנות שחרור אפשר לתת לחברים שליווי אותנו בשירות הצבאי? הנה כמה הצעות:

ספרים

יכול להיות שהחבר שלכם מתכוון כבר עם השחרור להתחיל לחסוך כסף לטיול הגדול, יכול להיות שהוא יחליט לעבוד תקופה ארוכה, או ייסע מיד למקום מדהים מעבר לים. בכל הנוגע למתנת שחרור חשוב שתדעו, כי לא משנה מה החייל או החיילת מתכננים לעשות, ספר טוב יעביר להם את העבודה או את החופשה, בכיף. כיום יש ספרים חדשים במגוון ז'אנרים כמו רומן או פרוזה, ספרי מתח, מסתורין, מדע בדיוני, יש ספרי העצמה עצמית ועוד.

בחרו ספרים כמו 'בילי סאמרס' המותח של סטיבן קינג. או אולי תרצו לבחור פרוזה כמו 'הספר הלא נכון' של הסופרת הישראלית נעה ידלין שהפכה לחלק בלתי נפרד מעולם הסיפורת הישראלי. עוד תוכלו לבחור את 'דירה בפריז' של גיום מוסו: אחד הקולות הבולטים בספרות הבינלאומית, ואולי תרצו להעניק 'ספר מסע' לחייל שיוצא לחופשה הגדולה. ספר עם הקדשה ממכם יהיה מושלם עבור חבר או חברה שמשתחררים מהצבא.

 

 

תמונה משותפת מעוצבת

הצטלמתם יחד בזמן השירות הצבאי? הייתם יחד בחופשה? או במסיבה? קחו את התמונה הכי טובה שלכם ושל החבר הטוב, או של כול החברים הטובים ביותר מהצבא, ומסגרו את התמונה במסגרת יפה. הוסיפו הקדשה בחריטה (או בכל דרך אחרת) והעניקו למשוחרר הטרי מזכרת נפלאה! עבור המסגור אפשר לבחור מסגרות יפות מעץ או מפלסטיק ואפשר לבצע הדפסה על קנבס עם הקדשה מכול החברים.

ערכה לגלגול סיגריות

אם יש לכם חבר שאוהב לעשן, תוכלו לבחור עבורו ערכה לגלגול סיגריות. ערכה כזאת כוללת בדרך כלל מכשיר קטן לגלגול סיגריות, נרתיק מעור להכלה של הטבק או של העלים, גריינדר שטוחן את החומר ושאר פריטים. הוסיפו גם מצית יפה או מצחיקה, שתהיה מזכרת נפלאה מהחברים ומהפסקות העישון בפרגולה עם כל החברים מהצבא.

חבילת שי מתוקה

כשרוצים לשמח ולפנק אנשים, מביאים להם אריזות שי עם ממתקים. חבילת שי מתוקה שיש בה את השוקולדים השווים ביותר, כמו גם את הממתקים הכיפיים והטעימים, חבילה שיש בה יין טוב ושאר דברים טעימים – תהיה מושלמת עבור מי שהשתחרר מהצבא. העניקו את החבילה במשלוח או באופן אישי.

ארנק איכותי

כל חייל או חיילת שהשתחררו, זקוקים לארנק איכותי. הארנק הצבאי עם סגירת הסקווץ' כבר לא יהיה נחוץ בעולם האמיתי, לכן הגיע זמן להשתמש בארנק טוב ואיכותי. בחרו ארנק איכותי שיש בו מקום לכרטיסי אשראי, כסף קטן, שטרות ושאר פריטים. בחרו ארנק איכותי והגישו אותו עם פתק החלפה במידה והחבר או החברה, ירצו להחליף אותו לפריט אחר.

לסיכום

אם יש לכם חבר או חברה שמשתחררים – השקיעו במתנה יפה ובמסיבת שחרור כיפית ונעימה. זכרו, גם אתם אוטוטו משתחררים ובוודאי תרצו שמישהו ישקיע גם בכך ויעניק לכם מזכרת או מתנה מקסימה!

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות