חיפוש

סוף-סוף הגיע השחרור! כל הטיפים לפריסה שווה

אומנם קצת קשה לכם להאמין עדיין, אבל זהו! סיימתם את השירות שלכם בהצלחה, והנה אתם צעד אחד בלבד מהיציאה לאזרחות. ומה, לא תחגגו כמו שצריך? הכנו עבורכם במיוחד שלושה טיפים שיעזרו לכם לתכנן פריסה בלתי נשכחת.

פנקו אותם בפירות

בעשר השנים האחרונות הרבה מאוד אנשים נעשו מודעים יותר לחשיבות של אכילת פירות באופן קבוע, מפני שזה חלק מתזונה בריאה. במקום לאכול עוגה עם המון סוכר לבן במקרה הטוב וצבעי מאכל במקרה הגרוע, אנשים מעדיפים שהקינוח שלהם יהיה פרי מתוק. זו הסיבה שאנחנו רואים יותר ויותר סידורי פירות באירועים, כי אין מי שלא אוהב סידורי פירות. סידורים אלה כוללים עושר של פירות, פירות בצורת רולים של סושי וכן הלאה.

שולחן שוק

שולחן שוק הוא דרך של הגשת אוכל שבה פורסים את כל המזון על שולחן גדול ומעצבים אותו בצורה אסתטית ויפה. שולחן שוק מציג מגוון של מאכלים, שיוצרים יחד מראה מעוצב ומרשים של שולחן מלא בכל טוב. אם אתם שומרי כשרות, תוכלו למצוא שולחן שוק עם בשרים או שולחן חלבי. ומה לגבי המחיר? מחירו של שולחן שוק עשוי להשתנות בהתאם לאירוע, סוג השולחן ושיקולים אחרים של ספק השירות. היתרון הגדול של שולחנות שוק הוא שהם ורסטיליים במיוחד. יש מגוון רחב של אפשרויות מאכלים לכל אירוע כמו חלה גדולה עם שניצל, מטבוחה וחצילים מטוגנים, המבורגר בלחמנייה טרייה וירקות, סיגרים, פסטלים, כדורי פירה וטבעות בצל, צ'יפס בטטה וצ'יפס תפוחי אדמה ועוד.

קנו לכולם מתנה סמלית

למתנות סמליות יש ערך סנטימנטלי רב. אנשים נזכרים בזיכרונות טובים כשהם מביטים בהן אחרי שנים, לכן מומלץ לקנות מתנה סמלית קטנה לכל אחד מהמוזמנים שלכם לפריסה כדי שלא ישכחו את הרגעים היפים שחלקתם יחד! מתנות סמליות יכולות להיות כל מוצר קטן שאפשר לחרוט עליו הקדשה, להוסיף תמונה או לבצע התאמות אישיות נוספות שיהיו מיוחדות וייגעו בליבם של האורחים שלכם.

סוף-סוף הגיע השחרור! כל הטיפים לפריסה שווה

איך מסדרים את השולחן?

שולחן כיד המלך

הקפידו שהשולחן ייראה עמוס ועשיר בכל טוב ושיהיה אוכל שמספיק בוודאות לכל המוזמנים שלכם.

שימוש בכלים מיוחדים

אל תשתמשו באותם כלי אוכל וסכו״ם שאתם בדרך כלל משתמשים בהם ביומיום בבסיס. כשאתם מתכננים את הפריסה שלכם, וודאו שאתם מכינים בצד את כל הכלים שתצטרכו כדי לארח את האנשים. אם יש לכם אפשרות, תביאו כלים כמה שיותר מיוחדים, צבעוניים ולא שגרתיים.

הגשה בצורת בופה

באירועים רבים האוכל מוגש בצורת בופה. כלומר, אנשים לא נוטים להעמיס את הצלחות שלהם אלא מעדיפים לקחת משהו קטן ולהמשיך ללכת. זו הסיבה שעדיף לבחור בכיבוד של ביסים קטנים או מנות אישיות.

התאמת סוג הכיבוד לשעה ביום

חשוב מאוד להתאים את האוכל לשעה שבה קבעתם לפריסה – בשעות הבוקר, הצהריים או הערב. יתרה מזאת, נסו להבין אם האנשים יגיעו לאירוע שלכם רעבים או לא.

לסיכום

פריסה שכולם יזכרו – זה האירוע שלכם, אז הקפידו לתכנן אותו היטב כדי ליצור אווירה וזיכרונות שלא תשכחו עוד זמן רב.

 

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות