חיפוש

מעבירים את הסופ"ש עם התכנים הכי מעניינים: כל הסיבות להצטרף לשירות הסטרימינג Screenz!

בעבור חיילים וחיילות, אין ספק כי רגע היציאה לסוף שבוע בבית מהווה הזדמנות נהדרת לאגור כוחות, לנוח וכמובן לפגוש חברים כמו גם בני משפחה. אולם, אם אתם מחפשים משהו אחר אשר גם ירחיק אתכם קצת מהטלוויזיה כמו גם מהרשתות החברתיות, זה הזמן להכיר את שירות הסטרימינג Screenz. מהו ומדוע כדאי גם לכם להצטרף? להלן כל הפרטים.

שירות Screenz – עולם שלם של תוכן בלחיצת כפתור

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר חיילים מתעניינים בתחום של התפתחות אישית, וזאת מתוך כי גם בתקופת הצבא אפשר ואף רצוי להעלות את התפיסה העצמית ואת הדימוי, כל זאת לטובת יצירה של אורח חיים מאוזן בריא – גם בגוף אבל לא פחות מכך בנפש.  שמעורר בכם מוטיבציה להצליח ובגדול הפלטפורמה של Screenz מהווה הזדמנות נהדרת בעבורכם להשקיע בעצמכם בזמן סוף שבוע בבית או אפילו בבסיס, וזאת בשל שורה ארוכה של תכנים מרתקים במגוון רחב של נושאים, כאשר היתרון הוא שאתם יכולים ללמוד מהמומחים, המרצים והיוצרים הטובים ביותרת בתחומם. תוכן איכותי ב-screenz הוא בעל משמעות בעבור כל אחד ואחת מכם, הן בשל היכולת ליצור חווית בינג' מעשירה ומרתקת אבל גם בשל המגוון הגדול של התכנים הבלעדיים בשירות הזה.

בין התכנים שבהם תוכלו לצפות דרך הפלטפורמה ניתן למנות בין היתר מדע וטכנולוגיה, קריירה, ניהול ויזמות, אהבה וזוגיות, פילוסופיה, כתיבה, בריאות ועוד. שירות הסטרימינג מאפשר לכם לא רק להרחיב את האופקים, אלא גם לממש את הפוטנציאל הטמון בכם, כל זאת באמצעות יכולת לנצל את השיעורים וההרצאות להתפתחות אישית המתבצעת במסגרת של בינג' עם מיטב המומחים. כאשר לוקחים בחשבון את העלות הכספית האטרקטיבית כמו גם העדכון השוטף של התכנים, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה להשקיע בעצמכם, עוד בזמן השירות הצבאי ועם ניצול של זמן סוף השבוע לטובת העשרה והתפתחות.

 

 

מתלבטים מה לעשות בסופ"ש? יש כעת פתרון זמין ואיכותי

בכל סוף שבוע יוצאים הביתה עשרות אלפי חיילים. חלק בוחרים להעביר את הזמן הזה בשינה, מפגש עם חברים או אפילו חופשה באילת. יחד עם זאת, אפשר ואף רצוי לנצל את הזמן הפנוי לטובת העשרה והתפתחות אישית, כאשר הפלטפורמה של שירות Screenz מהווה פתרון אידיאלי בעבור כל מי שרוצה להעביר את הזמן ולהקדיש אותו לדברים חשובים, החל מפיתוח של ביטחון עצמי ועד למערכות יחסים. מדובר בדרך נהדרת להשקיע את הכסף בחוכמה, כמו גם להוביל לניצול זמן מקסימלי אשר מתבצע במסגרת של צפייה בתכנים מרתקים אותם מעבירים מיטב המרצים.

התפתחות אישית – אף פעם לא מוקדם מדי

הנושא של התפתחות אישית הוא נושא אשר מעסיק רבים, גם בגילאים צעירים או בוודאי חיילים אשר מבינים כי לנושא של התפתחות אישית יש השפעה ישירה על היכולת להגשים את חלומות קטנים וגדולים כאחד, ואף לנצל את ההזדמנות לטובת יצירה של הרגל חיובי. על כן, שירות הסטרימנג החדשני Screenz הוא בעל משמעות מבחינת היכולת לנצל את הזמן הפנוי לטובת העמקה של ידע, כמו גם צפייה במגוון רחב של תוכניות מרתקות שכבר זוכות לביקורות מהללות.

לסיכום

בעלות כספית קבועה ולא משתנה ניתן לקבל עולם ומלואו, כל זאת בלחיצת כפתור. אם אתם לא יודעים איך להעביר את סוף השבוע או רוצים לנצל את הזמן כהלכה, זה הזמן להצטרף לשירות ובכך להוביל ליצירה של מענה מרתק ומעשיר, בלחיצת כפתור.

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות