חיפוש

יוצאים מוכנים לאזרחות: כל הסיבות ללמוד אנגלית בברלינגטון אינגליש כבר לאחר השחרור!

בשעה טובה ומוצלחת סיימתם את הפרק הצבאי, וכעת הגיע הזמן להסתער על המשימה הבאה – לימודי אנגלית. בעידן גלובלי, אין ספק כי ללימוד השפה האנגלית מיד לאחר השחרור מהווה פתח לשלל הזדמנויות, החל מתחום התעסוקה ועד ליכולת לתקשר בביטחון עם דוברי השפה. באמצעות הרשמה לקורס ברשת הגדולה ביותר בישראל ללימודי אנגלית ברליגנטון אינגליש תוכלו לא רק להרגיש ביטוח אלא גם ללמוד את השפה בקלות. מהן הסיבות המרכזיות שיכולות לעודד אתכם להירשם כבר עכשיו? להלן הפרטים.

קורס אנגלית בהתאמה אישית

הייחודיות של קורס האנגלית נובע בין היתר בשל היכולת להתאים את מסלול הלימודים לידע שלכם. למעשה, קורס אנגלית מותאם אישית מומלץ לחיילים משוחררים משום שהוא יכול לענות על הצרכים והמטרות הייחודיים שלכם, החל מהשתלבות בשוק התעסוקה בתפקידים בחברות בינלאומיות או בתחום העגלות המבוקש, ועד לניהול שייח ברמה טובה במסגרת של טיול אחרי הצבא. קורס בהתאמה אישית אצל ברליגנטון אינגליש יכול לספק לכם תחושה של מטרה ומוטיבציה ללמוד, כחלק מהתאמה אישית שנועדה לסייע לכם להגשים את המטרות לשמן נרשמתם לקורס, ואף לנצל את המעטפת כחלק מהתקדמות מאנגלית בסיסית ועד לאנגלית עסקית.

מורים דוברי השפה האנגלית כשפת אם

רשת בתי הספר ברלינגטון אינגליש מעסיקה עשרות מורים דוברי אנגלית כשפת אם. היתרון בעבורכם כחיילים משוחררים נובע בין היתר בשל היכולת לפתח את היכולת להבין ולתקשר עם דוברים מאזורים ומרקעים שונים, בעקבות ניבים וכן דקויות מיוחדות בשפה האנגלית. לצד זה, מומלץ ללמוד את השפה האנגלית עם מורים דוברי השפה כשפת אם מאחר והמורים מתמקדים בהוראה מדויקת ואותנטית המבוססת על דקדוק, אוצר מילים וכן ביטויים חיוניים בעבור חיילים משוחררים שרוצים לנצל את התקופה של השחרור להעמיק את הידע, ולנצל אותו לטובת השתלבות במקומות עבודה נחשקים כמו בתעשיית ההייטק או כחלק משיפור השפה לטובת תקשורת בסיסית.

 

 

שיטת לימודים ייחודית

שיטת הלימודים של בית הספר מבוססת על לימודים פרונטליים לצד לימודים המתבצעים מהבית, מתוך מטרה לתרגל שמיעה, דיבור וכתיבה של השפה באופן קבוע ותוך שימת דגש על שכלול היכולת האישית של כל חייל משוחרר. לימוד השפה באופן עצמאי ובמסגרת של מעטפת מקצועית שאותה אפשר לקבל דרך מורים דוברי השפה הופכת את בית הספר הזה למקום מקצועי ומוערך, כחלק מהבנה כי במסגרת שיטת הלימודים הזו תוכלו לשפר את היכולת להשתפר ולראות כיצד עם הזמן אתם משתפרים ברמה האישית, ובכך לצאת מוכנים לאזרחות במסגרת של קורס מקצועי.

שנים של ניסיון בתחום

ברלינגטון אינגליש היא רשת בין לאומית המתמחה בתחום לימוד האנגלית זה עשרות שנים. עם ניסיון ארוך שנים ומערך לימודים המתבצע ב-32 מדינות, תוכלו לא רק ללמוד אנגלית בקלות, אלא גם להצטרף לאלפי תלמידים שכבר למדו ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה, הן כתוצאה ממערך השיעורים והן כתוצאה מהיכולת להתאים את רמת הקורס באופן אישי בעבור כל תלמיד.

לסיכום

לימוד של השפה האנגלית מיד לאחר השחרור מהווה דרך מצוינת בעבורכם לאפשר לעצמכם לדבר ולכתוב באנגלית בנוחות ועם ביטחון עצמי גבוה. עם שלל יתרונות וכן ניסיון ארוך שנים, ברלינגטון אינגלש הצליח לבסס את מעמדו כבית הספר הטוב ביותר ללימודי אנגלית, לא רק בישראל אלא גם בעולם. באתר הרשמי ניתן למצוא שפע של מידע אודות הקורסים ואף ליצור קשר עם נציגי הרשת, כחלק מקבלת החלטות שיניבו לכם שלל יתרונות כחיילים משוחררים.

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות