חיפוש

מארגנים על האש מחלקתי? כדאי שתכירו את המוצרים של זוגלובק

אחד מהאירועים הכי זכורים בעבור חיילים הוא לא אירוע מבצעי במסגרת השירות הצבאי, אלא הרגעים האישיים ביחד עם המחלקה. למעשה, ארגון של ערב על האש בעבור כל החיילים והמפקדים מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של זמן איכות משמעותי שיניב לכם לא רק יכולת להישאר שבעים, אלא גם ליצור זמן איכות משותף. אם אתם בדיוק מתחילים לארגן, זה הזמן להכיר את המוצרים של חברת זוגלובק אשר יאפשרו לכם ליצור חגיגת טעמים בלתי נשכחת – בצבא.

בחירה של נתחי בשר איכותיים מעולם לא הייתה קלה יותר

כל מי שעשה על האש יודע כי האלמנט החשוב ביותר הוא כמובן האיכות של הבשרים. מאחר ואתם כחיילים מתמודדים לרוב עם תקציב מוגבל למדי, אפשר ואף רצוי לנצל את המוצרים של חברת זוגלובק אשר נחשבת מזה שנים רבות לאחת מהחברות המובילות בתחום הבשר, ולא בכדי. בקטלוג המוצרים של החברה תמצאו בשרים מובחרים שיכולים להתאים באופן מושלם לעל האש מחלקתי, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על טעמים עמוקים שהופכים את הבשרים של החברה למבוקשים מאוד, גם בעבור חיילים. בין המוצרים שיכולים להתאים כמו כפפה  ליד בעבור ערב מחלקתי ניתן למנות בין היתר קבב מזרחי של זוגלובק, המבוגר, נקנקניות לצד נתחי בשר טריים. מעבר לכך, החברה משווקת גם מוצרים לטבעוניים ולצמחוניים, כך שתוכלו לסגור גם את הפינה הזו ובהתאם לכך להוביל לירה של ערב מחלקתי בלתי נשכח המשלב חגיגה של בשרים, ממש כמו במסעדה.

היתרון של רכישה מחברת זוגלובק נובע בין היתר בשל תהליך בקרה ופיקוח המתבצע על ידי מומחים לתחום, כל זאת מתוך מטרה לספק לצרכנים את היכולת להשקיע בחוכמה ולקבל בתמורה מוצרים מעולים לערב על האש. על כן, זה הזמן להשקיע בערב הצוות שלכם ושל המפקדים אשר לוקחים חלק בפעילות. כמי שרואים את הנושא של איכות ושירות כחלק בלתי נפרד מתודעת השירות, קטלוג המוצרים של זוגלובק מייצג את הסטנדרט אליו אתם רוצים לשאוף, כחלק מארגון של ערב מחלקה מהנה.

 

 

ערב על האש – גם לצמחונים

בעידן שבו יותר ויותר חיילים מעידים על עצמם כי הם טבעוניים או צמחוניים, צריך להתאים את הערב המחלקתי ולהעניק להם את היכולת לקחת חלק בפעילות, וזאת על ידי רכישה של תחליפי בשר. אם עד לפני מספר שנים קשה מאוד היה לבצע רכישה של תחליפים איכותיים וגם טבעיים, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה המגיע לידי ביטוי במסגרת של פיתוח של מוצרים שיכולים להתאים בדיוק לקהל הזה. חברת זוגלובק הבינה כי מדובר בביקוש גבוה ועל כן החליטה לפתח שורה של מוצרים המיועדים לקהל צמחוני וטבעוני, החל מקציצות ועד נקניקים שיכולים להתאים באופן מושלם לערב מחלקתי מהסוג הזה. כאשר לוקחים בחשבון את הטריות, איכות וכמובן המחיר, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה לפנק את החיילים ולהעניק להם את היכולת להוביל ליצירה של מענה קולינרי מושלם שיגרוף מחמאות מקיר לקיר.

לסיכום

ערב מחלקתי בסגנון על האש מהווה הזדמנות מצוינת לאחד את כל החיילים וליצור זמן איכות משמעותי. חברת זוגלובק אשר מתמחה בתחום הבשרים מזה עשרות שנים היא החברה ממנה צריך  לבצע את הרכישה של הבשרים, הן בשל המחיר האטרקטיבי והן בשל שפע של בשרים אשר יעניקו לכם חוויה קולינרית יוצאת דופן. בשילוב של משקאות קלים כמו גם חטיפים, תוכלו להפיק ערב שללא ספק ייחרט היטב בזיכרון שלכם ושל חיילי המחלקה, עד לפעם הבאה.

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות