חיפוש

חיילים משוחררים – רוצים לעשות כסף מבלי לצאת מהבית? הירשמו לקורס מכירות באמזון!

השתחררתם מהצבא? ראשית הרשו לנו להודות לכם על התרומה הגדולה שלכם ועל המסירות לעם ישראל. אין ספק שמדובר בתקופה מיוחדת שמלווה בהרבה התלבטויות ושאלות לגבי העתיד, איפה לטייל, מה כדאי ללמוד ואיך כדאי להרוויח כסף. אם אתם עדיין לא יודעים את כל התשובות לשאלות האלה ואתם מעוניינים ללמוד מקצוע שיכניס לכם כסף מבלי שתצאו מהבית אנחנו יכולים לתת לכם רעיון. תכירו את האפשרות הנפלאה של מסחר באמזון. איך זה עובד, מה איפה לומדים ולמה זה כל כך משתלם? הנה כל מה שחשוב לדעת.

על חברת אמזון

אמזון היא ענקית קניות האונליין האמריקאית והייתה אחת מהראשונות להיכנס לתחום הזה. האתר מציע מלאי עצום של מגוון מוצרים שונים ומדי יום מתבצעות בזירה הזו עסקאות בהיקף של מיליוני דולרים. בדיוק בגלל זה חשוב להבין בראש ובראשונה כי לקיחת קורס מכירות באמזון זו אופציה מעולה משום שמדובר בזירה כלכלית רצינית ביותר. מי שישכיל ללמוד אותה ולנצל את היתרונות שלה כהלכה יוכל בהחלט לעשות מזה כסף טוב מהצד ואפילו להתפרנס מאמזון באופן בלעדי.

היתרונות של מכירה באמזון

אז כבר אמרנו שמכירות באמזון זה אפיק הכנסה מעולה וחשוב להבין בדיוק מהם היתרונות של הפלטפורמה הזו. הנה כמה דברים ששווה לקחת בחשבון:

 

 

חשיפה גבוהה:

אמזון נחשבת לאחת משלוש ענקיות הקניות באינטרנט לצד איביי ועלי אקספרס ומומחים רבים טוענים שכיום מדובר בפלטפורמה החזקה ביותר. צריך להבין שהיום עוד לפני שאנשים מחפשים מוצרים שונים בגוגל, הם נכנסים לאמזון כדי למצוא אותם. כלומר – עשרות ומאות אלפי קונים פוטנציאליים מדי וסיכויי מכירה יוצאים מן הכלל.

תמיכה של אמזון:

בסופו של דבר זהו האינטרס של אמזון שאנשים יקנו ממנה ובגלל זה היא הופכת את הממשק לנוח ומזמין מתמיד לסוחרים. היא משדרגת באופן קבוע את כלי המכירה, מקפידה לעדכן את המשתמשים על כל שינוי וחידוש ומקלה יותר ויותר את השימוש עם הזמן.

אין צורך בניהול מלאי ושילוח:

אחת הדרכים שעליה נרחיב מיד מאפשרת לקצץ לחלוטין את עלויות השילוח והאחסון של המוצרים וכמובן חוסכת הרבה זמן ואנרגיה מיותרת.

איך מוכרים באמזון?

האפשרויות הן רבות ונראה כי האפשרות הטובה ביותר היא הרשמה כספקים ושילוח המוצרים לאמזון. פשוט שולחים להם במרוכז את המוצרים שרוצים לשלח, הם מאחסנים אותם במחסנים שלהם וכאשר מתבצעת מכירה הם אלו שדואגים לשלח את המוצר בזמן הקצר ביותר ובאופן מקצועי. מה אפשר למכור? מה שבא לכם. מוצרים שאתם מכינים או כאלה שאתם קונים ומשווקים, זה לגמרי תלוי בכם.

השיטה השנייה למכירה באמזון היא מה שנקרא דרופ – שיפינג. כלומר, מוכרים מוצרים מאתרים אחרים שלא נמצאים אצלנו פיזית. בעצם משמשים כמתווכים וגוזרים עמלת תיווך.

ידע הוא כוח

אז הכל נראה פשוט וטוב, וזה באמת כך – אך על אף שמדובר בפלטפורמת מכירות כל כך חזקה, לא כדאי לעשות את זה בלי ידע וניסיון מתאים. את הדבר הזה בדיוק מקבלים בקורס אמזון מקיף ולאחריו תוכלו לצאת לדרך בראש שקט עם מינימום סיכון. בהחלט דרך נהדרת להתחיל איתה את האזרחות, ושיהיה הרבה בהצלחה!

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות