חיפוש

לא מסתבכים עם המשטרה הצבאית: כל הסיבות לרכוש מכונת תספורת מקצועית!

כל חייל שמתגייס לצה"ל יודע כי נדרש לסגל כללי התנהגות אבל גם נראות התואמים את דרישות הצבא. על פי פקודה, כל חייל בצבא הגנה לישראל מחויב להגיע עם תספורת קצרה וכן ללא זקן כלל, אלא אם כן קיבלתם פטור. שימו לב כי היתקלות עם המשטרה הצבאית עלולה לסבך אתכם אל מול המפקדים שלכם. בשביל להימנע מכך, אפשר לרכוש מכונת תספורת מקצועית. מהם היתרונות של המכונה הזו ואיפה אפשר לרכוש בעבור כל חייל? להלן הפרטים.

ניידות גם בתנאי שטח

רכישה של מכונת תספורת מקצועית מהווה הזדמנות להימנע ממצב שבו אתם מוצאים את עצמכם עם שיער וזקן פרועים בעקבות שהייה ארוכה בשטח. כל מה שצריך לעשות הוא לקחת מכונת תספורת מקצועית בתוך התיק, ולשלוף אותה בעת הצורך. מדובר במכונה שבה ניתן להשתמש גם בזמן תנאי שטח, כמו למשל פעילות מבצעית או בעת מעבר מבסיס לבסיס, במסגרת השירות הצבאי ואפילו בזמן המילואים.

דרגות חיתוך משתנות

הדור הבא של מכונות התספורת כולל יכולת להתאים את דרגת החיתוך בהתאם לצרכים כאשר רוב המכונות כוללות בין 2 ועד 14 דרגות. אם אתם בדרך כלל הולכים על מראה קצוץ בעקבות הדרישה של צבא הגנה לישראל, עדיף לבחור במכונה הכוללת לפחות 4 דרגות, מתוך מטרה לדייק באופן מקסימלי בזמן שאתם מספרים את עצמכם או את הזקן, בהתאם לתקנות הנדרשות מכם.

לא דורש ניסיון קודם

מכונת תספורת איננה מיועדת רק בעבור ספרים מקצועיים, אלא בעבור כל גבר שרוצה לדאוג לטיפוח ולמראה השיער והזקן, במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה. כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה שבמסגרתו החלו חברות מובילות לפתח מכונת תספורת שיכולה להתאים גם למי שמעולם לא אחז במכונה מימיו, בעקבות פיתוח המאפשר לבצע את הפעולה במהירות, וברמת דיוק מעולה. במסגרת הרכישה אתם מקבלים הוראות מדויקות לתפעול של המכונה, כאשר במקביל ניתן להתייעץ עם חברים שכבר התנסו במכונה, לטובת הסבר והדגמה של תספורת.

 

 

הטענה מהירה

מדובר במכונה שאותה ניתן להטעין במשך מספר שעות בודדות, ולהמשיך להשתמש בה בהתאם לצורך. זמן הטעינה המהיר חוסך לכם התעסקות מיותרת, כך שרגע לפני שאתם יוצאים הביתה או יוצאים לפעילות מבצעית, אתם עוברים עם המכונה על השיער, ויוצאים מדוגמים. לפני שמתחילים להשתמש, רצוי להטעין את המכונה למשך מספר שעות רצופות.

רכישה של מכונת תספורת – בלחיצת כפתור

אם עד לפני מספר שנים נדרש לגשת לחנות הפיזית בשביל לבצע רכישה של מכונת תספורת, כיום ניתן דרך אתרים מתמחים כמו למשל אתר ג'סטה להזמין מכונת תספורת איכותית ועם משלוח מהיר עד הבית. אתר ג'סטה הוא אתר מוביל בתחומו שחרט על דגלו לספק לקהל הישראלי את היכולת לבצע הזמנה של מוצרים, בכל זמן ומכל מקום. בשביל להתחדש במכונה, כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את המכונה שלכם ולאחר מכן לקבל אותה במשלוח מהיר המתבצע בפריסה ארצית. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להזמין את המכונה עוד כשאתם בחופשה בבית, ובכך להימנע מהיתקלות לא נעימה אל מול המשטרה הצבאית.

לסיכום

כחיילים בצבא ההגנה לישראל שרוצים לשמור על הכללים אין ספק כי בבחירה של מכונת תספורת אפשר לצמצם עד למינימום את החיכוך אל מול המשטרה הצבאית וכן לחסוך כסף, בעקבות האפשרות להסתפר באופן עצמאי, וללא צורך בהגעה לספר. אז קדימה, למה אתם מחכים? היכנסו כבר עכשיו לאתר ג'סטה, לטובת חגיגת קניות מושלמת.

מאמרים נוספים

שבועת האמונים בצה"ל

נגישות